O nas

Naszą misją jest nauczanie tańca jako aktywności, która wpływa na ciało, umysł i psychikę człowieka.

Taniec jest dla nas aktywnością, która daje szczęście, pozwala czuć pełnię życia oraz zdystansować się od codziennych problemów. Wyzwala radość i chęć do życia, dając ludziom dużo pozywtywnej energii.
Z tą ideą przekazujemy wiedzę i umiejętności naszym podopiecznym. W procesie nauczania tańca skupiamy naszą uwagę, aby obejmował on zawsze 3 płaszczyny.
Płaszczyzna I Ciało
W trakcie nauki tańca nasi podopieczni rozwijają gibkość, sprawność i koordynację. Tańcząc z dużą intensywnością poprawiają się także siłę, szybkość, wytrzymałość oraz precyzję. To wszystko prowadzi do zwiększania świadomości ciała oraz estytyki ruchu.
Płaszczyzna II Umysł
Poprzez zapamiętywanie sekwencji ruchów, kształtujemy pamięć, umiejętność koncentracji oraz samodyscyplinę. Ponadto ćwiczenie z muzyką, buduje umiejętność rytmizacji, a także jest bodźcem dla kreatywności i wyrażania emocji.
Płaszczyzna III Psychika
Według nas taniec daje doskonałą możliwość do zajrzenia w głąb siebie, poczucia w pełni swoich emocji i przede wszystkim wyrażenia ich ruchem. Jest świetnym narzędziem do obserwacji, poczucia i zrozumienia siebie oraz drugiego człowieka.
Pod nazwą DanceFlow działamy od września 2020 roku. Naszą wizją jest tworzenie studio, w którym będziesz mógł się zrelaksować i aktywnie odpocząć spędzając czas wśród ludzi takich jak Ty. Jeżeli nigdy nie miałeś styczności z tańcem, a chciałbyś zacząć, ale nie wiesz jak - niczym się nie przejmuj, DanceFlow tworzą ludzie - profesjonalni tancerze i nauczyciele, a jednocześnie pasjonaci tańca i ruchu, zakochani w nim od zawsze. Bez stresu i lęku pomożemy Ci wejść do świata tańca. Wystarczy odrobinę chęci, resztą zajmiemy się my.

Nasi Nauczyciele

Paweł BorówkaZałozyciel i pomysłodawca studio tanca DanceFlow. Od najmłodszych lat jest zakochany we wszelkich rodzajach aktywności fizycznej. Jego rodzice byli zawodowymi sportowcami, dlatego uważa, że to zamiłowanie wyssał z mlekiem matki. W młodości szukał swojego miejsca w różnych dyscyplinach sportowych - siatkówce, koszykówce, lekkiej atletyce, pływaniu, tenisie, ale to w tańcu odkrył prawdziwą pasję. Uwielbia zagłębiać się w szczegóły i tajniki ruchu - zarówno w tańcu, jak i w codziennym życiu. Uważa, że ludzkie ciało ma ogromne możliwości do kreowania ruchem piękna, a w połączeniu z muzyką do tworzenia czegoś wspaniałego. Ta idea przyświeca mu każdego dnia i stara się przekazywać ją swoim podopiecznym. Tańczył zawodowo przez 13 lat zdobywając międzynarodową klasę S. Od 2010 roku jest też nauczycielem tańca. W trakcie swojej kariery szkolił się u najlepszych trenerów i legend tańca z Polski i świata: Edita Daniute i Mirko Gozzoli, Marius- Andrei Balan i Kristina Moshenska, Pietro Braga, William Pino, Franco Formica, Andrzej i Karina Sadceccy, Marek Chojnacki, Paweł Sobieszek, Marek i Kinga Fiksa i wielu innych. Za swoje największe osiągnięcia uważa zdobycie Pucharu Polski w 2016 roku oraz zdobycie pucharu prof. Wieczystego w Krakowie w 2017 roku, a także 3 miejsce na Grand Prix Polski Dorosłych w 2017 roku. Ogromnym sukcesem było też zakwalifikowanie się do grupy 100 najlepszych par w największym i najstarszym turnieju tańca na świecie w Blackpool w 2013 roku.

W swojej karierze Paweł miał także epizod komercyjny – razem z grupą tancerzy ze Studio Tańca Pasja dotarł do półfinału III edycji programu 'Got to dance' telewizji Polsat. Paweł wspólnie z Dominiką Dul wychował także formację Em Studio Opole Lubelskie oraz Balans Niedrzwica Duża, którzy uzyskali tytuł Mistrzów Świata oraz Mistrzów Polski formacji tanecznych w swoich kategoriach wiekowych. W czasie kiedy nie tańczy, Paweł uwielbia treningi oddechowe, lodowe kąpiele oraz treningi ruchowe.

+ Niespozyta energia
+ Otwartość
+ Optymizm
+ Artystyczna dusza

Justyna SierpieńZwiązana z tańcem od 6 roku zycia. Swoje pierwsze kroki na parkiecie stawiała w Spółdzielczym Domu Kultury, gdzie kształtowała swój taneczny charakter i styl. Kolejnym etapem jej kariery tanecznej było Eastside Dance Studio gdzie rozwijała swój warsztat, a jej taniec nabierał wyrazistości. Uczestniczyła w wielu turniejach, warsztatach oraz wideo-produkcjach tanecznych.

Jest finalistką Otwartych Mistrzostw Polski w kategorii hip hop miniformacje. Brała udział w Krajowych Mistrzostwach IDO w kategorii Street Dance zarówno solo jak i w grupie. Od kilku lat uczy Street Dance’u dzieci i młodzież w róznych lubelskich placówkach.

+ Wytrwała
+ Ambitna
+ Otwarta

Weronika WójtowiczZwiązana z tańcem od 7 roku życia. Swoje pierwsze kroki w świecie tańca stawiała w domu kultury na zajęciach z tańca towarzyskiego. Jak często bywa w świecie tańca, brak partnera i chęć niezależnoci tanecznej pchnął ją w stronę tańca jazzowego. Tak narodziła się jej miłość do tego stylu tańca, jak i tańca klasycznego. W życiu nie ma przypadków i w tej sytuacji również tak było, bo jest to miłość z wzajemnością od pierwszego zatańczenia.

Weronika zdobywała doświadczenie na wielu płaszczyznach, nie tylko jako tancerz, ale także animator, aktor czy choreograf. Brała udział między innymi w spektaklach tanecznych takich jak „Taniec na siedmiu wzgórzach – widowisko na 700 – lecie Lublina”, „iSelf”, “(U)więziona”, występowała jako tancerz na CeremoniiOtwarcia UEFA EURO U21 2017. Weronika jest członkiem animacyjnego teatru dla dzieci “Tańcobajki”, gdzie nie tylko tańczy, ale również animuje i jest aktorką. W “Akademii Musicalu Chatki Żaka” występuje na scenie jako tancerz.

Weronika szkoliła się pod okiem cenionych w świecie tancerzy i choreografów, takich jak: Agustin Egurrola, Stefano Silvino, Włodek Kołobycz, Iwona Orzełowska, Jakub Mędrzycki, Joanna Sikorska, Bartek Woszczyński, Iwona Pavlović, Tomasz Prządka, Katarzyna Markiewicz, Jacek Jeschke czy Paulina Zarębska.

Weronika jest certyfikowanym instruktorem choreoterapii, która jest jednym z rodzajów arteterapii, czyli terapii przez sztukę - w tym przypadku terapii przez taniec.

Mało kto wie, ale Weronika jest również prawnikiem i poza godzinami pracy w DanceFlow stoi na straży prawa w kancelarii i dba o to, aby nasze studio było miejscem, w którym panują jasne zasady oraz bezpieczeństwo.

+ Wrażliwa na drugiego człowieka
+ Pasjonatka
+ Dąży do ciągłego rozwoju
+ Pogodna

realizacja: artleit.com